Push Pull nadstavec

Manipuluje so Slip Sheet paletami

Push Pull nadstavec manipuluje so Slip Sheet paletami

Nadstavec Push Pull umožňuje svojim nasadením na vysokozdvižný vozík manipuláciu s tovarom uloženým na palete Slip Sheet. Tieto palety umožňujú výrazne znížiť náklady spojené s inak veľmi nákladnou manipuláciou s drevenými paletami. Systém umožňuje tiež výraznú úsporu v čase manipulácie. Nasadenie systému pre bezpaletovú manipuláciu trvá zhruba 1 minútu. Vodič VZV vsunie vidlice pod Push Pull nadstavec, ktoré sa následne zaistia rýchloupínacími spodnými pätkami na nosnej doske VZV, pripoja sa hydraulické hadice a vozík je pripravený na bezpaletovú manipuláciu.

Cenník Slip Sheet

Push Pull nadstavec a princíp jeho použitia

Princíp manipulácie Push Pull nadstavca a Slip Sheet palety (podložky) je vo výsuvnej hlave Push Pull nadstavca, ktorá tlačí náklad (PUSH), alebo naťahuje Slip Sheet (PULL). Výsuvná hlava je opatrená zobáčikom pre uchopenie goliera Slip Sheet palety (podložky). Push Pull nadstavec dokáže obyčajne preniesť až 1,5 tony tovaru.

Cenník Slip Sheet

Push Pull nadstavec - Slovensko

Push Pull nadstavec distribuuje spoločnosť ČEMAT Trading spol s.r.o. Výrobky, ktoré ČEMAT dodáva na český a slovenský trh pochádzajú zo spoločnosti Bolzoni Auramo. Táto Fínsko-talianska spoločnosť ponúka nadstavce pre bezpaletovú manipuláciu najvyššej kvality. Spoločnosť Sopack sa zaoberá problematikou bezpaletovej technológie od roku 2014, kedy po prvýkrát testovala Slip Sheet spoločnosť Endupack (Grip'n Slip Sheet) a Eletete TPM (Slip Sheet). Výsledky testov ukázali, že slip sheet vydrží odolávať vysokej vlhkosti, hlavne vďaka kraftliner technológii. Spoločnosť ČEMAT tiež zastupuje spoločnosť MSE Forks, ktorá ponúka klasický Push Pull nadstavec, hybridný Push Pull nadstavec s RollerForks vidlami, kedy vidlice Push Pull nadstavca sú doplnené o valčekovitý systém RollerForks, ktorý zefektívňuje a urýchľuje nakládku. Push Pull nadstavec sa v Českej republike nevyrába, iba je dovážaný zo zahraničných firiem.

Cenník Slip Sheet

Fotogalerie - Push Pull nástavce