Protišmykové preložky

Stabilizujú tovar pri transporte

Protišmykové preložky stabilizujú tovar pri transporte

Protišmykové preložky Grip Sheet sú vyrobené z recyklovateľného papiera (tzv. Testliner), na ktorý je nanesený špeciálny protišmykový kvapkovitý nástrek Grip dot's. Protišmykový nástrek má vrúbkovanú štruktúru, tak aby odolával prachovým časticiam. Protišmyková technológia Grip dot's udržuje váš náklad stabilný a bráni ničeniu vášho tovaru. Spoločnosť Sopack s.r.o. ponúka preložky v rôznych variáciách 60 g/m2 , 90 gr/m2, 120 gr/m2, 150 gr/m2 220 gr/m2 do 300 g/m2.

Cenník - Protišmykové preložky

Protišmykové preložky a ich výhody

 • 1

  ZVYŠUJE STABILIZÁCIU NÁKLADOV

  Grip Sheet technológia, zvyšuje frikciu až o 4x, zvyšuje sa tak výrazne bezpečnosť Vašich zamestnancov manipulujúcich s nákladom aj Vašich produktov pri transporte. Protišmykové preložky spoločnosti Endupack dovolia sklon až 45°, vhodné pre využitie na palety a testy IKEA.
 • 2

  REDUKUJTE POČET REKLAMÁCIÍ

  Grip Sheet technológia redukuje riziko reklamácií o viac ako 80%. Štatistiky preukazujú, v prípade zničenia 1 výrobku musíte predať ďalších 9, aby ste nahradili stratu.
Cenník - Protišmykové preložky

Protišmykové preložky – druhy

PROTIŠMYKOVÉ PRELOŽKY – GRIP SHEET

Protišmykové preložky Grip Sheet sú vyrobené z papiera Testliner a sú opatrené celoplošným protišmykovým nástrekom (100% povrchu). Protišmykové preložky ponúkame vo variantoch (90 g/m2, 120 gr/m2 150 gr/m2 220 gr/m2 a 300 gr/m2)

Cenník - Protišmykové preložky

PROTIŠMYKOVÉ PRELOŽKY – SQUARE SHEET

Protišmykové preložky Square Grip Sheet sú vyrobené z papiera Testliner, protišmykový nástrek je na preložke rozmiestnený vo štvorcoch a pokrýva cca 30% povrchu preložky. Protišmykové preložky ponúkame vo variantoch (90 g/m2, 120 gr/m2 150 gr/m2 220 gr/m2 a 300 gr/m2)

Cenník - Protišmykové preložky

PROTIŠMYKOVÉ PRELOŽKY – CLEAR SHEET

Protišmykové preložky Clear Grip Sheet sú vyrábané z plastového materiálu, majú vysokú odolnosť a sú takmer nezničiteľné. Výborne priľnú k plastovým povrchom a sú vode odolné. Protišmykový nástrek pokrýva celý povrch preložky.

Cenník - Protišmykové preložky

Protišmykový nástrek

 • 1

  Plný nástrek 30gr/m2 - 100% povrchu

  Protišmykový nástrek pokrýva celú plochu preložky
 • 2

  Nástrek v pruhoch 20 gr/m2 - 50% povrchu

  Protišmykový nástrek pokrýva 50% z plochy preložky a je vrstvený v pravidelných pruhoch
 • 3

  Nástrek vo štvoriciach 15 gr/m2 - 30% povrchu

  Protišmykový nástrek pokrýva 30% z plochy preložky a je vrstvený v pravidelných štvorcoch
Cenník - Protišmykové preložky

Fotogalérie - Aplikácia protišmykových preložiek